KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878061
nr 1387 8061
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 22x27cm, yttermått inklusive ram: 24x29cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:48:09
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr